سبک بال

سبک بال

سبک بال اولین توزیع ومپ فارسی برای ایرانیان است که بسیاری از نیاز های شما را برطرف می کند اگر شما یک توسعه دهنده هستید، اگر یک مدیر سرور هستید، اگر یک استاد و یا دانشجو هستید و بدنبال یک توزیع خوب قابل استفاده، دارای پشتیبانی فارسی- ایرانی هستید
سبک بال چیست
سبک بال یک توزیع ومپ فارسی برای ایرانیان است که بسیاری از نیاز های شما را برطرف می کند اگر شما یک توسعه دهنده هستید، اگر یک مدیر سرور هستید، اگر یک استاد و یا دانشجو هستید و بدنبال یک توزیع خوب قابل استفاده، دارای پشتیبانی فارسی- ایرانی هستید. سبک بال پاسخی به نیاز شماست.
وب سرور
هسته سبک بال از بهترین وب سرور موجود در جهان یعنی lighttpd استفاده می کند. بطور مثال ویکیپدیا، یوتیوب،میبو 2 از این وب سرور استفاده می کنند.سرعت بالا، مصرف حافظه پایین از مهمترین خصوصیات این وب سرور است.
زبان های برنامه نویسی
 پشتیبانی پیش فرض از زبان php  در هسته سبک بال به شما کمک می کند تا براحتی بتوانید تمامی نرم افزار های تحت این زبان را در سبک بال به اجرا درآورید. سعی بر آن است بر خلاف بعضی از توزیع های ومپ،سبک بال از آخرین نسخه های php استفاده می کند، البته برای تغییرات بسیار در php راهکاری ارائه می شود و آن هم ارائه سبک بال در نسخه های مختلف است چرا که بعضی از نرم افزار ها تحت نسخه های جدید php  دچار مشکل در اجرا می شوند و اگر ما نسخه های مختلف ارائه نکنیم در کار آمدی سبک بال ایراد وارد می شود.
پایگاه داده
در سبک بال از پایگاه داده MySql یصورت پیش فرض پشتیبانی می شود .این پایگاه داده یکی از محصولات ابر شرکت اوراکل می باشد که بصورت متن باز در اختیار کاربران سرتاسر جهان قرار می گیرد.از نکات خوب این پایگاه داده می توان به سرعت بالا و مصرف کم حافظه و امکانات بالای آن اشاره کرد که باعث شده است به پر کاربردترین پایگاه داده در جهان تبدیل شود. سبک بال با استفاده از آخرین نسخه از این پایگاه داده به شما در حفظ امنیت داده هایتان کمک می کند تا ضمن آنکه دسترسی سریع و آسانی به داده های خود داشته باشید از امنیت آن نیز لذت ببرید.
قابلیت حمل
از ویژگی های بسیار خوب سبک بال قابلیت حمل این نرم افزار است. این نرم افزار را می توانید بر روی یک فلش دیسک و یا هارد اکسترنال بگذارید و در زمان مورد نیاز آن را اجرا کنید. و دیگر نگران نصب آن نباشید. همچنین در صورتی که ویندوز سرور شما دچار مشکل شود بدون نگرانی از تعویض ویندوز و از دست دادن تنظیمات می توانید ویندوز خود را تعویض کنید و دوباره سبک بال را اجرا کنید.
نصب آسان نرم افزار
سبک بال راه کاری است جهت نصب آسان نرم افزارهای تحت وب بدون نیاز به دانش فنی پیچیده و فقط با یک کلیک. مرکز کنترل سبک بال این امکان را می دهد تا در دسته بندی های نرم افزار ها جستجو کنید و نرم افزار مورد نیاز خود را در آن بیابید و تنها با کلیک بر روی دکمه دانلود آن را نصب کنید. باقی کار ها را خود سبک بال انجام می دهد . همچنین بدلیل آنکه ما برای نرم افزار های قابل نصب در سبک بال یک سرور اختصاص داده ایم بدون نگرانی از تحریم های نرم افزاری ، در دسترس نبودن سرور نرم افزاری خاص می توانید آن را دانلود و نصب کنید.
سبک بال رایگان
بر خلاف بیشتر نرم افزار های تولید ایران، سبک بال یک نرم افزار کاملا رایگان است و رایگان می ماند و شما نیازی به پرداخت پول جهت استفاده از آن را ندارید.
با بالی سبک پرواز کنید
هم اکنون سبک بال را دانلود کنید و از پرواز با بالهای سبک لذت ببرید.